Політика

Єрмак про зустріч в Берліні: «Україна не зобов’язувалась міняти постанову про місцеві вибори»

0
Україна під час зустрічі радників лідерів “нормандського” формату не обіцяла змінювати постанову про місцеві вибори, щоб провести їх в ОРДЛО

Про це в ефірі одного із телеканалів заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак, передає Укрінформ.

“Ніяких зобов’язань від української сторони щодо перегляду постанови Верховної Ради (про місцеві вибори – ред.) не було. І це неможливо, тому що ми не можемо втручатися в діяльність українського парламенту”, – сказав він.

За словами Єрмака, Україна “проінформувала” інших учасників зустрічі про наявність запропонованих змін до чинної постанови.

“Ми тільки поінформували колег по нормандської зустрічі, що депутат від” Слуги народу “(Олександр Качура, – ред.) ще 28 липня зареєстрував постанову про зміни. І ця постанова є і найближчим часом вона буде винесена в зал Верховної Ради, де буде вирішуватися її доля”, – сказав Єрмак.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16