Політика

Єрмак про зустріч в Берліні: «Україна не зобов’язувалась міняти постанову про місцеві вибори»

0
Україна під час зустрічі радників лідерів “нормандського” формату не обіцяла змінювати постанову про місцеві вибори, щоб провести їх в ОРДЛО

Про це в ефірі одного із телеканалів заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак, передає Укрінформ.

“Ніяких зобов’язань від української сторони щодо перегляду постанови Верховної Ради (про місцеві вибори – ред.) не було. І це неможливо, тому що ми не можемо втручатися в діяльність українського парламенту”, – сказав він.

За словами Єрмака, Україна “проінформувала” інших учасників зустрічі про наявність запропонованих змін до чинної постанови.

“Ми тільки поінформували колег по нормандської зустрічі, що депутат від” Слуги народу “(Олександр Качура, – ред.) ще 28 липня зареєстрував постанову про зміни. І ця постанова є і найближчим часом вона буде винесена в зал Верховної Ради, де буде вирішуватися її доля”, – сказав Єрмак.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist