Новини

Єрмак заявив про зговірлвість нового “куратора” Путіна на Донбасі

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Нинішній куратор “Л/ДНР” (офіційно – заступник голови адміністрації Володимира Путіна) Дмитро Козак набагато поступливіший, ніж його попередник – Владислав Сурков.

Про це в ефірі телеканалі “Україна 24” заявив помічник президента Зеленського Андрій Ермак. За його словами, контруктівний діалог саме з Козаком зробив можливим обмін утримуваними особами, в ході якого в Україну повернулися українські моряки.

“Я з ним зустрічався. Мені здається, він більше налаштований на діалог, і щодо тих питань, з яких я з ним комунікував, я можу сказати, що у нас було конструктивне спілкування, без якого, мабуть, не відбулося б те, що трапилося”, – сказав Єрмак.

При цьому помічник Зеленського звернув увагу на те, що указу про звільнення Суркова з посади помічника президента РФ так поки і не бачив.

У той же час Єрмак запевнив, що глава української держави щиро бажає завершити конфлікт на Донбасі і робить для цього все необхідне.

“Я вірю в те, і переконаний в тому, що президент Зеленський щиро хоче припинити війну, і я переконаний в тому, що наша країна сьогодні вживає всіх необхідних заходів для того, щоб це відбулося, на всіх рівнях – і в “нормандському форматі”, і в Мінську”, – заявив він.

 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16