Новини

Єрмак заявив про зговірлвість нового “куратора” Путіна на Донбасі

0

Нинішній куратор “Л/ДНР” (офіційно – заступник голови адміністрації Володимира Путіна) Дмитро Козак набагато поступливіший, ніж його попередник – Владислав Сурков.

Про це в ефірі телеканалі “Україна 24” заявив помічник президента Зеленського Андрій Ермак. За його словами, контруктівний діалог саме з Козаком зробив можливим обмін утримуваними особами, в ході якого в Україну повернулися українські моряки.

“Я з ним зустрічався. Мені здається, він більше налаштований на діалог, і щодо тих питань, з яких я з ним комунікував, я можу сказати, що у нас було конструктивне спілкування, без якого, мабуть, не відбулося б те, що трапилося”, – сказав Єрмак.

При цьому помічник Зеленського звернув увагу на те, що указу про звільнення Суркова з посади помічника президента РФ так поки і не бачив.

У той же час Єрмак запевнив, що глава української держави щиро бажає завершити конфлікт на Донбасі і робить для цього все необхідне.

“Я вірю в те, і переконаний в тому, що президент Зеленський щиро хоче припинити війну, і я переконаний в тому, що наша країна сьогодні вживає всіх необхідних заходів для того, щоб це відбулося, на всіх рівнях – і в “нормандському форматі”, і в Мінську”, – заявив він.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist