Новини

ЄС позбавить Україну безвіза в разі затвердження закону про цензуру

0

Європейський Союз може запустити процедуру позбавлення України безвізового режиму в разі прийняття Верховною Радою закону про боротьбу з дезінформацією.

Про це заявив в ефірі ObozTV депутат Верховної Ради України 8-го скликання Борислав Береза, коментуючи резонансний законопроект міністра культури Володимира Бородянського.

«Той закон, який ми бачимо зараз, – це ганьба. Це 100% спроба взяти під контроль ЗМІ, впровадження цензури, спроба загнати журналістів у якісь союзи », – підкреслив політик.

«Влада дуже болісно сприймає критику. Минула влада теж так сприймала, але вона не намагалася такого зробити. Коли вона стала намагатися, Європа їм сказала – не треба. А зараз Європа сказала – якщо будете таке приймати, буде дуже боляче. І нагадала кулуарно, що є безвіз », – зазначив Береза.

За його словами, втрата безвіза стане катастрофою як для влади, так і для України.

«Я розумію, що вони потім будуть розповідати, що безвіз нам не потрібен, що він поганий. Але така небезпека є. У нас відразу не заберуть безвіз. Спочатку попередять, потім ще раз. Але коли побачать, що нічого не змінюється … Європа вміє карати, коли хоче. Карає вона слабких, а Україна на 100% не наймогутніше держава в світі », – заявив екс-депутат.

«Закон намагатимуться протягнути для того, щоб взяти під контроль ЗМІ та зменшити критику в бік некомпетентної влади. Якщо вистачить голосів, значить немає мізків. Якщо немає мізків, що робити? »- додав він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16