Новини

ЄС продовжив санкції проти Росії через Україну

0

Рада Європейського Союзу в п’ятницю, 13 березня, продовжила на пів року санкції проти Російської Федерації.

Зокрема, під обмежувальні заходи європейців потрапили росіяни, причетні до підриву територіальної цілісності та суверенітету України.

Про це в Twitter повідомив брюссельський журналіст Рікард Йозвяк.

Відповідні санкції мають на меті заморожування банківських активів і заборону на в’їзд до Євросоюзу.

“Заборона в’їзду та замороження активів проти 175 терористів і росіян, а також 44 суб’єктів, відповідальних за підрив територіальної цілісності України, тепер офіційно продовжена на шість місяців”, – написав Йозвяк.

Нагадаємо, що 29 грудня 2018 року набуло чинності рішення Євросоюзу щодо продовження економічних санкцій проти Росії.

Обмежувальні заходи проти РФ спрямовані на фінансовий, енергетичний та оборонний сектори, а також на сфери, пов’язані з виробництвом товарів подвійного призначення.

Також проти Москви діють такі санкції:

  • обмеження доступу до первинного та вторинного ринків капіталу ЄС для п’яти основних державних фінансових інститутів і їхніх контрольних дочірніх компаній, створених за межами ЄС, а також для трьох найбільших російських енергетичних і трьох оборонних компаній;
  • заборона на експорт та імпорт зброї;
  • заборона на експорт товарів подвійного призначення для військових цілей або кінцевих споживачів у Росії;
  • обмеження доступу Росії до деяких чутливих технологій і послуг, які можуть бути використані для видобутку й розвідки нафти.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16