Політика

“ЄС” вигнала з фракції депутата Харківської облради, який виступав російською мовою

0

4 березня депутати партії “Європейська солідарність” у Харківській облраді вигнали з фракції одного зі своїх колег за порушення закону про мову. Про це повідомляє прес-служба “ЄС” в Харківської області, інформує ІнфоРезист.

“Сьогодні, 4 березня, одразу по завершенню позачергової сесії Харківської обласної ради відбулося засідання депутатів обласної фракції “Європейська Солідарність”, на якому розглядалася ситуація, пов’язана з виступом депутата Олександра Дорошенка в сесійній залі мовою держави-агресора з подальшим ігноруванням зауважень з боку депутатського корпусу”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після закінчення зборів Дорошенко не зміг аргументувати те, що говорив російською мовою. Також була встановлена розбіжність між депутатом і партією. В результаті було прийнято рішення виключити Дорошенка з фракції для застосування в подальшому процедури імперативного мандату.

У “ЄС” заявили, що ключовою позицією партії є демократія і вільне волевиявлення власної точки зору, а також повага до думки іншого.

“Однак разом з тим, депутатська діяльність не повинна йти в розріз із принципами, закріпленими в партійному статуті”, – зазначили в “ЄС”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16