Суспільство

“ЄС” вимагає від парламенту негайної реакції на обурливий сексизм Арахамії і Корнієнко

0

“Європейська Солідарність” направила звернення до керівництва Верховної Ради та регламентного комітету з вимогою розглянути на профільному комітеті та негайно надати публічну оцінку сексистським висловлюванням керівництва фракції “Слуга Народу”, які принижують українських жінок і мають ознаки дискримінації за статтю, інформує Прямий. Закликаємо голову Верховної Ради Дмитра Разумкова, який є членом партії “Слуга Народу”, публічно засудити заяви, неприпустимі в цивілізованих парламентах. Також очікуємо публічної реакції МФО “Рівні можливості”, яке послідовно бореться з гендерними стереотипами і сексизмом.

Також “Європейська Солідарність” надіслала офіційні звернення в Офіс президента з вимогою надати повну інформацію про графік Зеленського. Викликає серйозне занепокоєння фактичне самоусунення президента від питань зовнішньої політики і безпеки, серйозних внутрішніх проблем, відсутність будь-якої реакції на повінь на Західній Україні, загибель людей від вибуху в багатоповерхівці в Києві, збільшення обстрілів і погіршення безпекової ситуації на Донбасі.

Вимагаємо надати повну інформацію, чи є за останні тижні в графіку президента зустрічі з військовим керівництвом країни, міжнародні телефонні перемовини і контакти, і скільки часу в його графіку займають соціальні мережі, присутність в чатах і соціальних групах. Також просимо роз’яснення, яким чином погрози в чатах різним соціальним чи професійним групам корелюють зі статусом президента і його конституційними обов’язками.

Також “Європейська Солідарність” звернулася із запитом до Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням надати роз’яснення, чи можуть телеканали транслювати висловлювання президента зі словом “засранці”, чи не є це порушенням етики і моралі, і чи не призведе це до підриву суспільної моралі, чи не може це трактуватися як розпалювання ненависті і ворожнечі.

В контексті нещодавніх рішень Нацради щодо позапланової перевірки одного з телеканалів за слово «ср…ка», просимо надати інформацію, чи проведено моніторинг українських телеканалів щодо використання висловлювань президента зі словом “засранці” і чи будуть призначені позапланові перевірки всіх медіа, які це протранслювали.

Нагадаємо, 23 червня в мережі з’явилось відео, на якому Олександр Корнієнко та Давид Арахамія під час візиту до Миколаєва обговорювали зовнішність нардепа Ірини Аллахвердієвої.

Пізніше Корнієнко заявив, що “запис був змонтований, а фрази – вирвані з контексту.

Ім’я Ірини Аллахвердієвої, заявив Корнієнко, не мало ніякого відношення до обговорюваних питань, а просто “потрапило в монтаж”.

“По-третє, я розумію, що деякі фривольні слова могли образити людей, особливо жінок. За що я від себе і від імені Давида (Арахамія) приношу вибачення”, – додав лідер “Слуги народу”.

Сама ж депутатка “Слуги народу” Ірина Аллахвердієва, яка стала предметом обговорення своїх колег Олександра Корнієнка і Давида Арахамії, вважає, що відповідне скандальне відео – це монтаж, оскільки Корнієнко і Арахамія її запевнили, що нічого подібного не говорили.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist