Новини

“Єсть, сер” – і побіг”: Арахамія розповів про вплив Коломойського на “слуг”

0

У парламентській фракції “Слуга народу” немає групи прямого впливу українського олігарха Ігоря Коломойського. Однак існує його так звана “орбіта”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це в інтерв’ю телеканалу “Прямий” заявив лідер фракції “Слуга народу” в парламенті Давид Арахамія. За його словами, якби подібна “група Коломойського” існувала, вона виділялася б суворою вертикальною лінією управління.

“Якби це була група Коломойського, я вам гарантую, він, наскільки мені відомо, людина, яка любить ексклюзивність. Він би точно створив свою окрему групу, посадив би туди всіх своїх людей і сказав би: ви група, ось це старший, а я командир”, – пояснив Арахамія.

“Тому, коли пов’язують з Коломойським або якоюсь іншою впливовою особою, то ми завжди кажемо “орбіта”… Це означає, що з якихось питань вони будуть прислухатися до цієї людини, але не виконуватимуть: “єсть, сер” – і побіг. Ось так воно працює”, – уточнив народний депутат.

Він зазначив, що раніше в парламенті було багато депутатів, які нагадували солдатів, що виконують розпорядження командира. Однак, на думку Арахамії, зараз такий стан справ змінилося.

“Зараз воно так не виглядає. Я жодної людини не знаю, хто за командою так буде робити все, що йому скажуть. Тобто, депутати – вони суб’єктні”, – підвів підсумок політик.