Новини

Євробачення-2020 може відбутися без України

0

Участь України в пісенному конкурсі Євробачення-2020 опинилося під загрозою через блокування рахунків «Суспільного мовлення».

Про це йдеться на сторінці «Суспільне» в Facebook.

Згідно з рішенням суду «Суспільне» має сплатити борг акціонерному товариству «Євроньюс» в розмірі 10 млн 591 тис. 224 євро 48 центів і 73 080 гривень судового збору в рамках виробництва, відкритого Міністерством юстиції.

«Співпраця НТКУ з« Євроньюс »почалося 2010 року ще до створення« Суспільного ». Згодом з бюджету було припинено виділення коштів на оплату ліцензійних платежів за договором про створення україномовної версії «Євроньюз», що і призвело до появи боргу і відповідний судовий процес. Громадський мовник отримав цей борг у спадок як правонаступник всіх прав і обов’язків НТКУ, яка припинила свою діяльність », – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що арешт рахунків вже неможливим підготовку до трансляції Олімпіади-2020, блокує забезпечення участі України в Євробаченні-2020 року, зупинив запуск нових проектів «Суспільного», зокрема запуск нової студії в ефірі телеканалу «UA: Перший».