Політика

“Європейська солідарність” закликає об’єднатися проти реваншу “антимайдану”

0

Приєднатися до заяви проти знищення завоювань революції Переваги «Ні – реваншу» закликала колег з трибуни парламенту народний депутат з фракції «Європейська солідарність» Софія Федина, повідомляє прес-служба політсили в понеділок.

За словами Федини, справа, інспіроване Державним бюро розслідувань (ДБР) проти екс-нардепа Тетяни Чорновіл є помстою всім майданівцям і чітким сигналом для суспільства, що сили Антимайданом стають все нахабніше і активніше.

«Ти був на Майдані? Ти посмів свого часу боротися за права? За свою українську державність? Ти посмів влади в свій момент сказати «Ні»? Вітаю! Сьогодні ти ворог. Тебе треба посадити, тебе треба зробити винним. Ось, що сьогодні пропонують всім тим, хто посмів і посміє боротися за державність. Справа Тетяни Чорновіл, яке зараз почалося, кримінальне провадження проти неї – це своєрідна помста всім майданівцям », – сказала вона.

Парламентарій переконана, що справою проти Чорновіл починаються репресії проти всіх учасників революції Переваги. «Якщо розправляться з нею, якщо ті, хто навіть у цьому залі сидять з майданівців, дозволять розправитися з нею, кожен з вас буде наступним. Справа не в тому, що ми говоримо про самому Майдані. Справа в тому, що сьогодні реваншем антімайдановскіх сил намагаються зруйнувати історичний вибір України. Намагаються зруйнувати право кожного з нас боротися за свої права і свободу », – підкреслила Федина.

Тому фракція «Європейська солідарність» і кожен з депутатів, який брав участь в Революції Переваги, закликають інших депутатів незалежно від фракцій і їх інтересів підписати заяву «Ні – реваншу».

«Тому що якщо сьогодні цю справу пройде тут, то кожен буде наступним. А в результаті кожен з нас залишиться без української незалежної держави. І хотілося б владі … нагадати, що той, хто сіє вітер, той обов’язково пожне бурю », – сказала Федина.