Політика

Юлія Тимошенко – Наталії Мосейчук: а вас, як громадянку України влаштовує те, що зроблене за 1 рік Зеленським?

0

Очільниця фракції ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко під час ефіру суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу” перебрала на себе роль інтерв’юера й почала “засипати” телеведучу шоу Наталію Мосейчук запитаннями.

Зокрема, обговорюючи підсумки діяльності Володимира Зеленського за рік президентства, Юлія Тимошенко захотіла дізнатися думку

“Зараз, коли ми говоримо про підсумки, які треба підводити за рік, я хотіла би трошки поміняти традицію вашої програми. Ви задаєте постійно нам запитання – і це дуже добре. Але ви сьогодні єдина людина, яка стоїть над політикою. Скажіть, вас особисто як громадянку України влаштовують результати за цей рік? Тільки чесно, як ви вмієте це”, – запитала Юлія Тимошенко.

Своєю чергою, телеведуча розповіла, що перед торішнім голосуванням вона консультувалася з поважним вчителем, який висловив думку, що Україні потрібно “переключатися”.

“Коли рік тому в мене були сумніви щодо того, хто далі має очолювати країну, я поспілкувалась з дуже поважним українським вчителем. І я спитала: “Слухайте, у нас реально два претенденти: Петро Олексійович”, – який був моїм президентом, і я за нього голосувала, і я йому дуже сильно вірила – “І Володимир Зеленський”. І я за всіма відчуттями, бо я відчувала пульс країни, – я так розуміла, що люди схиляться в бік Зеленського. І я сказала: “Ваша думка?” І він мені сказав: “Наталю, треба переключати”, – зазначила Наталія Мосейчук.

Політикиня Тимошенко запитала, чи задоволена Мосейчук першим роком. На що остання відповіла: “Тим, що країну переключили, – так”. Після чого очільниця “Батьківщини” знову запитала, чи влаштовують Мосейчук наявні результати.

“Якісними змінами, я гадаю, не задоволений тут кожен”, – відповіла Наталія Мосейчук.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist