Політика

Юлія Тимошенко задекларувала майже 150 млн гривень

0

Лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко задекларувала 148 345 441 грн доходу, як компенсацію шкоди, «заподіяної політичними репресіями 2011—2014 років, яка отримана в США на стадії досудового врегулювання».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відповідна інформація вказана в реєстрі Нацагентства з питань запобігання корупції.

Тимошенко зазначила, що отримала гроші від юридичної компанії Reid Collins & Tsai, яка має чотири офіси в США. За що конкретно були виплати, нардепка не уточнила. Компанія спеціалізується на судових спорах про банкрутство, фінансове шахрайство, справах про неплатоспроможність та іншому.

Влітку 2011 року Юлія Тимошенко була заарештована у справі про газовий контракт із Росією і в жовтні того ж року була засуджена до 7 років вʼязниці. В Євросоюзі і США вирок назвали «політично мотивованим». У 2013 році Тимошенко виграла справу проти України в Європейському суді з прав людини, а в лютому 2014 року, після втечі Віктора Януковича, була звільнена.