Блоги

Юридично АП-ОП це еталонне нічого. Серйозно. У них навіть ЄДРПОУ немає. Керівництво – чиновниками не вважалося

0

“Якщо і є проклята посада в Україні, то це глава адміністрації президента. І перейменування АП в ОП не врятувало.

Юридично АП-ОП це еталонне ні@уя. Серйозно. У них навіть ЄДРПОУ немає. Керівництво – чиновниками не вважалося. Персонал оформлений в ДУСі, тому що юридично ОП не існує.

За фактом… За фактом наймогутніша структура, яка від імені його високості завжди гнула кого хотіла. Карт-бланш на будь-які договірні схеми. І право присвистуючи дути в верховні вуха. За які в АП завжди йде люта внутрішня боротьба. Дмуть під високим тиском, так що з верховних вух частенько виносить мозок шо бруд Керхером.

Специфіка роботи призводить до того, що найбільш успішні в цьому кріслі найспецифічніші персонажі. А висока конкуренція призводить до швидкої негативної селекції.

Керівниками АП встигли побути Табачник, Медведчук, Балога, Льовочкін (рекордсмен серед усіх, 4 роки), Райнін. І моє суб’єктивне відчуття – при кожному президентові його наступний глава АП був більш огидний, ніж попередній.

За всю історію АП на цій посаді набереться пара-трійка немерзенних, але їх міняли на більш спритних, вертких і упоротих.

Гаразд, головне ось у чому. Всіх цих персонажів витягають вже після виборів.

Можу помилятися, але ще жоден кандидат в президенти в ході кампанії не говорив “ви голосуєте за мене, звичайно, але рулити буде ще і ооось цей персонаж, причому рулити він буде не підписуючи жодного папірця, його як би взагалі не буде, але він буде моїми руками, очима і ділдо, коли треба ви@бать якусь політичну ін@стітутку з ОАСК (тихо ша, це цитата)”.

Друга, а іноді і перша, за реальним впливом, людина в країні з’являється в держапараті не в результаті виборів. Не в результаті конкурсу. Так взагалі ні з якоїсь виразної процедури. З ящика з жабами і гадюками в темряві беруть когось з вершини гори, чіпляють краватку і хоп, Єрмак.” – пише у своєму Фейсбук відомій український журналіст-розслідувач Денис Бігус.

Денис Бігус