Політика

Юсупова: де поділися критики волонтерів, де істеричка Лукаш, яка криками трясла повітря, розповідаючи, що виведе всіх на чисту воду?

0

Популярний в Україні блогер і волонтер Наталя Юсупова в своєму блозі пише про те, що тепер стає цікаво, а, де поділися в одну мить все розумники, які ще недавно кричали, що волонтери – це зло, що це люди, які наживаються на війні, в країні все є, нехай всі вони покажуть свої декларації?

Цікаво, де компашка колаборантів на чолі з істеричкою Лукаш, які кожен день стрясали повітря загрозами і криками, що вони всіх виведуть на чисту воду? Все, немов води в рот набрали.

За словами Юсупової, вчора на Шустер Life, лідер «ОТЗЖ» Юрій Бойко так похвально говорив про волонтерів, мовляв волонтери – молодці, багато роблять.

Дивно такі речі чути від регіоналів, крім, як переляком це і не поясниш. Тому що, коли загроза вірусу загрожує всім, то перші на допомогу країні кинулися всі ті ж волонтери та небайдужі громадяни, а не диванні експерти, любителі клоунів, не політики, не олігархи і вже точно не ті, хто ненавидить патріотів і обливає їх брудом щодня .

Блогер підкреслює, зараз волонтери, ризикуючи своїм здоров’ям, штурмують склади, магазини і аптеки, передають сотні кг вантажу на фронт, одягають медиків і наповнюють лікарні всім необхідним. Все це роблять безоплатно, а ті, хто кричав і ображав волонтерів, їх зараз не чути, бровада пройшла, боягузливо підібгавши хвости вони сидять вдома.