Політика

Юсупова: Порошенко з дружиною готує допомогу малозабезпеченим, кажуть – це піар, але ми 7 років чуємо про піар від тих, хто нічого не робить, але все знає

0

Лідер «Європейської солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною сьогодні цілий день готує допомогу малозабезпеченим, пенсіонерам і сортує продукти в головному офісі «Європейської солідарності», який в ці дні фактично стад волонтерським штабом. Про це у своєму блозі пише волонтер і блогер Наталія Юсупова.

Вона зазначає, соцмережі «киплять», різні люди по-різному оцінюють такий крок. Чимало пишуть, що «Це піар, та це ж піар!». У відповідь таким письменникам хочеться сказати, що ми сім років чуємо про піар від тих, хто нічого не робить, але все знає. Нехай буде багато такого піару, зараз саме час.

За словами Юсупової, за цим піаром стоїть конкретна допомога людям. Нехай депутати, політики, чиновники, бізнесмени, держслужбовці, медійні персони, допоможуть розвозити допомогу лікарням, нехай сядуть за кермо і розвозять медперсонал, пащу пакують коробки на фронт і допоможуть з пошуком потреб.

Адже це так просто бути людиною. І нехай розповідають, нехай піаряться, але тільки не на словах, нехай реально, як Порошенко щось роблять.