Суспільство

З ДБР звільнили слідчого Корецького, який нещодавно заявив про відсутність складу злочину у справах Порошенка

0

З Державного бюро розслідувань звільнили керівника слідчої групи Олега Корецького.

OBOZREVATEL отримав копію наказу про звільнення, де йдеться, що слідчого звільнили на підставі законів “Про Державне бюро розслідувань” та “Про державну службу”.

У документі за підписом в. о. директора, полковника ДБР Олександра Соколова вказано, що Корецького звільнили “у зв’язку із скороченням посади державної служби внаслідок зміни штатного розпису з припиненням державної служби”.

З ДБР звільнили слідчого, який заявив про відсутність складу злочину у справах Порошенка

З ДБР звільнили слідчого, який заявив про відсутність складу злочину у справах Порошенка

Нагадаємо, що раніше Корецький заявив, що глава Офісу прокурора Ірина Венедіктова досі впливає на роботу ДБР. Він розповів, що одного із членів комісії, яка обирала заступників директора бюро, за незгоду брати участь у незаконних діях виключили зі складу комісії наказом Венедіктової.

Пізніше Корецький, який заявляв, що на нього чинився тиск із метою порушення кримінальних проваджень проти п’ятого президента Петра Порошенка, дав широку пресконференцію для журналістів.

При цьому ДБР звинуватило керівника слідчої групи Олега Корецького в спекуляціях у зв’язку з його звільненням.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • п’ятий президент України розповів про те, що керівник слідчої групи ДРБ Олег Корецький, який очолював розслідування, повідомив про відсутність складу злочину і про те, що на нього здійснювався тиск із метою продовжити політичні переслідування проти Порошенка;
  • Також Корецький заявив, що колишній адвокат Януковича, заступник директора ДБР Олександр Бабіков вимагав від слідчих викликати на допити п’ятого президента України Петра Порошенка, незважаючи на те, що знав про відсутність складу злочину в справі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16