Суспільство

З екснардепа Микитася стягнули 80 мільйонів гривень застави: що він накоїв

0

З колишнього народного депутата Максима Микитася стягнуть 80 мільйонів гривень застави у дохід держави, повідомляє 24 канал. Крім того, у підозрюваного в корупції з квартирами Нацгвардії тепер ще більша застава – 100 мільйонів гривень.

 Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора Спеціальної антикорупційної прокуратури і стягнув розмір застави із Микитася. Про це повідомляє САП на своїй сторінці у фейсбуці.

Стягнули заставу через дослівно “порушення процесуальних обов’язків”. Його підозрюють у заволодінні квартирами Національної гвардії.

  • Максим Микитась є одним із найвпливовіших забудовників у Києві. У червні 2010 року він очолив Українську Державну будівельну корпорацію “Укрбуд” (яка неодноразово потрапляла у скандали).
  • Микитасю повідомило про підозру Національне антикорупційне бюро.Його звинуватили у заволодінні майном Нацгвардії на суму у понад 81 мільйон гривень.
  • Пізніше Вищий антикорупційний суд призначив йому запобіжний захід – заставу 5,5 мільйона гривень і на нього мали одягти електронний браслет.
  • Наприкінці жовтня Максима Микитася взяли під варту з можливістю застави у 80 мільйонів гривень. Вже за два дні за політика внесли потрібну суму.
  • Скандального ексдепутата 20 січня зняли з рейсу при спробі вильоту з України.
  • Микитась просив дозволу на виліт до Британії через скарги на здоров’я. Він буцімто мав пройти курс лікування у Лондоні. Народний депутат України Антон Поляков у своєму телеграмі навіть опублікував дозвіл Микитасю на виліт за межі України. Однак цей дозвіл скасували.