Суспільство

З моменту введення камер автофіксації ПДР, Дубінський 11 разів скоїв порушення і лише один раз сплатив штраф

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Журналісти Bihus.info вивчили базу даних штрафів за порушення правил дорожнього руху, які зафіксували камери автофіксації, і знайшли в ній чиновників і політиків. Відповідне відео опубліковане на Youtube-сторінці видання.

Серед них – народний депутат Олександр Дубинський. За час роботи камер його спіймали на порушенні ПДР 11 разів. За інформацією з поліцейського реєстру, оплатив “слуга народу” тільки один штраф.

У відео також йдеться про депутата «Партії «За майбутнє» Антона Яценка. Він за останні 50 днів порушив ПДР 60 разів. Згідно з реєстрами, політик не сплатив жодного штрафу.

Також у відео Bihus.info фігурує перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов. За перші два тижні роботи камер чиновник порушив ПДР п’ять разів, при цьому всі штрафи оплатив.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16