Новини

З початку року Зеленському не вдалося впоратися ні з одним завданням – Порошенко

0

Глава держави Володимир Зеленський повинен персонально відповідати за всі провали економічної безпеки і міжнародної політики, а не покладати провину на призначене їм же уряд. З такою заявою в кулуарах Верховної Ради заявив п’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко.

Зокрема, він зазначив, що Зеленському та його команді не вдалося впоратися ні з одним з криз, які відбувалися з початку року.

«Те, що відбувається – це, звичайно, сором. І стосовно соціального захисту людей – і це не тільки пенсії. І за рівнем безпеки – і це не тільки прийняття літака з Ухань в Нові Санжари. І це не тільки 18 лютого – це просто реакція на те, що відбулося початок наступу російської армії, втрата двох опорних пунктів – і відповідь какой? Подивитися в очі Путіну, продовжити розведення. У день, коли наші представники зустрічаються в Мінську, у нас постраждали 8 наших воїнів: один героїчно загинув, семеро поранені. Влада повинна дати адекватні відповіді на ці виклики. Відставка деяких осіб – це не є адекватна відповідь », – підкреслив Порошенко.