Політика

З величезним подивом я дізнався, що на потреби Офісу президента пропонують виділити ще 7 мільйонів гривень. Мабуть на зйомки нових відосіков, – екснардеп.

0

Колишній народний депутат Борислав Береза здивований намірами теперішньої влади, у скрутний для країни і українського народу час, збільшувати витрати на апарат президента.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні в ВР повинні проголосувати за зміни в бюджеті і наповнення «антивірусного» фонду. Фактично це ті кошти, які повинні піти на медицину і порятунок українців від коронавірусу. Тому я очікував, що включать режим максимальної економії, зрізавши гроші на утримання влади в першу чергу.

Наприклад, зміст Офісу президента обходиться нам з вами практично в мільярд гривень на рік. І це дуже багато. Особливо для України.

Але з величезним подивом я дізнався, що на потреби Офісу президента пропонують виділити ще 7 мільйонів гривень. Мабуть на зйомки нових відосіків. А могли б на ці гроші купити десяток апаратів ШВЛ. Але мабуть Офісу президента потрібніше. А ми можемо потерпіти.» — пише Береза.