Суспільство

“З води лишились тільки камнє с нєба” – У Криму заявили про повне висихання двох водосховищ

0

У тимчасово окупованому Росією Криму пересохли ще два водосховища. Рівень води в них пройшов позначку “мертвий обсяг”.

Це випливає з даних про наповнюваність водосховищ півострова. Їх оприлюднило підконтрольне РФ так зване міністерство ЖКГ, передає “Крим.Реалії”.

За даними відомства на 26 лютого 2021 року, повністю виснажені запаси Сімферопольського і Загорського водосховищ. Незважаючи на рясні снігові опади, за останній місяць води в них так і не додалося.

Водночас наближається до “мертвого обсягу” і Балановське водосховище. Крім нього, до початку лютого, згідно з моніторингом міністерства, найбільш близькими до цієї позначки були також Тайганське і Партизанське.

Загорське водосховище в листопаді 2020 року

Зазначається, що в січні 2021 року Український Національний центр управління та випробувань космічних засобів теж провів супутниковий моніторинг змін площі водних дзеркал водосховищ півострова. Згідно з даними моніторингу, площа водоймищ у Криму за останній рік значно зменшилася.

Глава підприємства “Вода Криму” Володимир Баженов визнав, що Сімферополь майже повністю забезпечується водою за рахунок підземних джерел. А минулого тижня через вододефіцит Ялта і Алушта перейшли на подачу води за графіком.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16