Війна

За 5 місяців 2020 року на Донбасі поранено стільки ж дітей, скільки за весь минулий рік

0

Внаслідок обстрілів на окупованому Донбасі лише у травні були поранені 6 дітей. Будинки, де малеча проживає разом із батьками, потрапили під вогонь ще у перший тиждень цього місяця.

В одному випадку важкі поранення отримали три маленькі дівчинки: дві сестри віком 7 та 10 років та їх 7-річна подруга. Батько сестер розповів, що діти дуже злякалися, він знайшов їх у ванній, залитих кров’ю.

Окрім того, від початку року було зафіксовано 9 атак на школи, причому 5 із них – лише у квітні. Під час одного з інцидентів 17-річна дівчина, яка перебувала на подвір’ї своєї школи, отримала поранення осколками.

“Обурює, ​​що діти та сім’ї на сході України не лише змушені жити в умовах суворих обмежувальних заходів, як і інші сім’ї по всій Європі, а й відчувають постійну загрозу можливих обстрілів. Після понад 6 років нищівного конфлікту діти та родини на сході України гостро потребують мир”, – зауважила Регіональна директорка ЮНІСЕФ у країнах Європи та Центральної Азії Афшан Хан.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist