Внаслідок обстрілів на окупованому Донбасі лише у травні були поранені 6 дітей. Будинки, де малеча проживає разом із батьками, потрапили під вогонь ще у перший тиждень цього місяця.

В одному випадку важкі поранення отримали три маленькі дівчинки: дві сестри віком 7 та 10 років та їх 7-річна подруга. Батько сестер розповів, що діти дуже злякалися, він знайшов їх у ванній, залитих кров’ю.

Окрім того, від початку року було зафіксовано 9 атак на школи, причому 5 із них – лише у квітні. Під час одного з інцидентів 17-річна дівчина, яка перебувала на подвір’ї своєї школи, отримала поранення осколками.

“Обурює, ​​що діти та сім’ї на сході України не лише змушені жити в умовах суворих обмежувальних заходів, як і інші сім’ї по всій Європі, а й відчувають постійну загрозу можливих обстрілів. Після понад 6 років нищівного конфлікту діти та родини на сході України гостро потребують мир”, – зауважила Регіональна директорка ЮНІСЕФ у країнах Європи та Центральної Азії Афшан Хан.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на Колумніст! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

👇🏻👇🏻👇🏻 facebook.com/columnistua