Суспільство

“За диваном відсидишся?” Яніна Соколова нецензурно звернулася до Усика

0

Відома українська журналістка і телеведуча Яніна Соколова висміяла поведінку боксера Олександра Усика в його заочному конфлікті з борцем Богданом Грицаєм.

Яніна в нецензурній формі відреагувала на відео Усика, в якому він вирішив провчити “диванного експерта”.

“Ось такий хлопець! Наша гордість і приклад для наслідування. До речі, Олександре, можеш і мене в***ти, я ж теж диванний експерт і теж тебе критикую. Впевнена: РПЦ благословить вдарити жінку заради РПЦ. Олександре, це ж інтернет. Тут це так не працює. “Гей ти, я тебе за IP знайду, якщо не замовкнеш”. І всі заткнулись… Ти живеш за правилом “відповідати за базар”. Як будеш відповідати на виклик Грицая, чемпіоне? Готовий наваляти диванному бійцю? Або сам за диваном відсидишся?” – сказала Яніна.

Увага! Відео містить ненормативну лексику. 18+

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist