Новини

За голосування в Раді ми тепер знаємо, хто приймає основні рішення в Україні, – блогер

0

Про це останні кілька місяців говорили абсолютно все і ось сьогодні це сталося – уряд Гончарука відправлено у відставку. І тепер саме час поставити запитання: що це було? Уряд мав мати індульгенцію ще на півроку.

Якщо навіть прем’єр – хоче піти, то програма уряду залишається? Можна ж було замінити прем’єра, а інших чиновників залишити. Реалізовувати урядову програму. Про це у своєму блозі пише політолог Віктор Бобиренко.

Він зазначає, якщо програма уряду не така, як треба, тоді постає запитання, а, яка тоді вона повинна бути? На безліч питань при владі немає відповідей. І висновок простий: у них немає ні уявлень, ні стратегії, ні оперативного плану хоча б на певний період.

За інсайдерською інформацією відомо, що ще тиждень тому ніхто з нових міністрів і не знав, що стане міністром, співбесіди проходили лише в понеділок-вівторок. Основне питання: кому вигідно і для, чого це дійство?

За словами політолога, відповідей декілька. Частково відбулася зачистка від людей Богдана. Перш за все Олексія Гончарука та Дмитра Дубілета. Вся ця перебудова зрежисована тільки для виборців. Президент думає, що це він прийняв рішення.

Насправді переставити ліжка в борделі йому підказали «добрі люди». Насправді тепер ми точно знаємо коло осіб, які приймають рішення в державі Україна. Вони чітко окреслені: Ахметов, Пінчук, Коломойський, Аваков, Єрмак, Шефір.