Політика

За колабораціонізм в Україні – термін до 15 років

0

Вчора, 24 лютого, стало відомо, що до Верховної Ради 37 нардепів внесли законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм на території України в умовах війни.  Тези нового документа поки представлені не повністю, але вже незабаром його проект закону внесуть до Верховної Ради.

Про це повідомляється  з посиланням на Facebook Євгенії Кравчук.

За словами Кравчук, законопроект передбачає 15 років позбавлення волі за колабораціонізм в тій частині, якщо людина добровільно займав посаду в судових або правоохоронних органах окупантів.

Також за проведення політичних заходів і сприяння в цьому окупанта – термін від 10 до 12 років.

Якщо людина добровільно займав адміністративно-господарські функції, то він отримає термін від 5 до 10 років.

Людина, що працює в освітніх органах і пропагує політику країни-агресора, може отримати до двох років в’язниці.

За добровільну співпрацю з окупантами громадянин України може бути усунений від державної діяльності на строк до 15 років, також його можуть позбавити половини майна.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16