Новини

“За підсумками січня у нас вже немає четвертої частини держбюджету”: Новак стверджує, що відлік на порятунок української економіки йде вже на тижні

0

Андрій Новак заявив в інтерв’ю Politeka on-line, що команда Володимира Зеленського повинна якомога швидше зайнятися порятунком національної економіки. За словами економіста, зволікати тут не можна, оскільки часу практично не залишилося.

Новак нагадав, що за підсумками січня у нас вже немає 25 відсотків державного бюджету – а це четверта частина. У президента і його команди вже немає в запасі ні року, ні навіть місяця. На думку економіста, відлік на порятунок української економіки пішов вже на тижні.

Уявіть, якщо за підсумками лютого буде така ж недостача в державній скарбниці. Це буде вже реальною загрозою для захищених, соціальних статей держбюджету, таких як виплата пенсій, зарплат бюджетникам, соцдопомоги, і так далі. Зрозуміло, що в таких умовах про якийсь розвиток національної економіки можна забути. У нинішньої влади зараз дуже простий вибір. Вони можуть і далі розповідати всім казки про якісь інвестиційних нянь »і озвучувати інші схожі фантазії, або почати реальне будівництво нової ефективної української економіки.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16