Новини

За п’ять років Україна створила одну з найефективніших армій Європи, і Путіну доводиться платити високу ціну за агресію, – Порошенко

0

Збройні сили України, які було створено практично з нуля, змусили країну-агресора платити високу ціну за розв’язану війну на Донбасі.

Про це п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” заявив в інтерв’ю головному редактору видання Euractiv Георгію Готєву, пише Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.

“Коли мене було обрано президентом, то в Україні взагалі не було армії. Сьогодні ми маємо одну з найефективніших та одну з найдосвідченіших армій Європи, і ми витрачаємо більше 6% нашого ВВП на розвиток сектора. І результати цього Путін чітко розуміє, але, безумовно, нам дуже важко боротися проти найбільшої військової машини Європи”, – зауважив Петро Порошенко.

“Зараз ми демонструємо, що Путін платить набагато вищу ціну за прийняття рішення продовжити наступальну операцію на Донбасі”, – наголосив Порошенко.

“Зараз надзвичайно важливо, що увесь світ розуміє, що це російська агресія проти суверенної та незалежної держави. Росія також втрачає тисячі своїх солдатів на українському полі бою, і до цієї ситуації, безумовно, Путін не готовий, оскільки це небезпечно для стабільності всередині РФ”, – переконаний п‘ятий президент України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16