Суспільство

“За розпалювання релігійної ворожнечі”: Проти Порошенка порушили нову справу за те, що він здобув Томос для ПЦУ

0

Під Печерським районним судом Києва зібралися близько півтори тисячі людей. Усі вони прийшли підтримати п’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка.

Трансляцію подій веде Facebook-сторінка партії «Європейська солідарність».

Біля входу до суду стоїть сцена зі звуковою апаратурою і великим екраном. Зі сцени виступають люди на підтримку Порошенка.

Пізніше до суду прибув і сам Порошенко. Він повідомив, що проти нього відкрили ще одну справу за розпалювання міжрелігійної ворожнечі шляхом отримання Томосу і створення православної церкви України.

Він подякував усім, хто прийшов до суду на його підтримку.

«Сьогодні ми зібралися на цьому судилищі. Сьогодні, вперше за 28 років незалежної України, президент України йде в суд, де стовідсотково їхні прокурори вимагають арешту. Друзі, це є дрібна помста дрібних закомплексованих людей. Нікчемна помста нікчемних осіб, які не люблять Україну. Та ми їх точно не боїмося, бо з нами правда», – заявив Порошенко з імпровізованої сцени.

Крім цього, під судом є багато правоохоронців. Однак спецпризначенців у захисних обладунках наразі не видно. Рух Володимирським проїздом закритий для автомобілів через те, що учасники акції розмістилися на проїжджій частині.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist