Політика

“За що ви нас морите голодом?: прихильники Зеленського жорстко звернулися до влади. ФОТО

0

Прихильники президента Володимира Зеленського звернулися до нього із закликом пояснити свою політику продовження карантину, але при цьому відмову підтримати населення, у якого закінчуються останні гроші на життя.

Про це повідомила народний депутат від партії “Європейська солідарність” Софія Федина, з посиланням на співтовариство підтримки глави держави.

Так, в групі “Команда Зеленського Полтава” з’явилося повідомлення від адміністратора, який поскаржився, що у нього закінчуються останні гроші, проте допомоги від держави немає ніякої, а карантин продовжують.

“Без крихти злорадства. Люди мають усвідомлювати відповідальність за свій вибір. І хай це усвідомлення приходить лише через вимір холодильника… Наші люди вміють вчитись лише на своїх помилках. Але ще важливіше – не лише усвідомити помилку, а й виправити її. Готові?” – прокоментувала Федина.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав прогноз, що карантинні обмеження, введені в Україні через епідемію коронавірусу, будуть продовжені ще раз, після 22 травня.

“За що ви нас морите голодом?: прихильники Зеленського жорстко звернулися до влади. ФОТО

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist