Суспільство

За великий натовп в Святогірській лаврі потрібно сказати спасибі нардепу від «ОПЗЖ», чоловікові Королевської, Юрію Солоду

0

Популярний український блогер і журналіст Денис Казанський у своєму блозі пише про те, що соратник Віктора Медведука і чоловік Наталії Королевської нардеп «Опозиційною платформи – За життя!» Юрій Солод в соцмережі виклав пост, в якому відзвітував, що зробив добру справу – привіз в Свято-Успенську Святогірську Лавру Благодатний вогонь, щоб побільше людей зібралося на службу і наплював на всі карантинні заходи, які введені в країні.

Денис Казанський зазначає, результат ми всі вже побачили завдяки телеканалу Віктора Медведчука «NewsOne». Лавра опинилася переповнена прихожанами. В основному – похилого віку, тобто ті, кого МОЗ визначив в групі ризику.

Звичайно ж, такі натовпи людей – це не тільки «заслуга» одного Солода, постаралися також священнослужителі УПЦ МП, які офіційно фактично закликали прихожан діяти так, як велить їм серце і не забувати відвідувати храми, незважаючи на заборони влади.

Журналіст пише, найцікавіше в цьому все те, що на 17 тисяч гривень за купання в Гідропарку всерівно оштрафують тебе, тому що ти вирішив зайнятися наодинці спортом і не представляєш ні для кого загрози, а Юрій Солод спокійно обереться на наступний термін, адже він сьогодні народний депутат і привіз Благодатний вогонь в Донецьку область.