Політика

«Забезпечимо українців водою»: Шмигаль зробив заяву про подачу води в окупований Крим

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у разі, якщо Криму буде загрожувати гуманітарна катастрофа, Україна готова відновити постачання прісної води, – повідомляє «Колумніст».

В інтерв’ю Радіо Свобода прем’єр уточнив, що вода буде постачатись в першу чергу українським громадянам на півострові, а не окупаційним військам і військовим базам. Також, Шмигаль заявив про готовність забезпечення жителів півострова медикаментами і їжею в разі необхідності.

На даний момент, подача води в Крим заблокована. Швидке відновлення постачання не можливе, оскільки інфраструктуру потрібно підготувати, відремонтувати, що потребує значних  фінансових витрат.

Нагадаємо, що без води із Дніпра, Кримський півострів пересихає. Кожного дня без води залишаються все нові і нові села, а міста стабільно відчувають дискомфорт від перебоїв із водопостачанням.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16