Політика

«Забезпечимо українців водою»: Шмигаль зробив заяву про подачу води в окупований Крим

0

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у разі, якщо Криму буде загрожувати гуманітарна катастрофа, Україна готова відновити постачання прісної води, – повідомляє «Колумніст».

В інтерв’ю Радіо Свобода прем’єр уточнив, що вода буде постачатись в першу чергу українським громадянам на півострові, а не окупаційним військам і військовим базам. Також, Шмигаль заявив про готовність забезпечення жителів півострова медикаментами і їжею в разі необхідності.

На даний момент, подача води в Крим заблокована. Швидке відновлення постачання не можливе, оскільки інфраструктуру потрібно підготувати, відремонтувати, що потребує значних  фінансових витрат.

Нагадаємо, що без води із Дніпра, Кримський півострів пересихає. Кожного дня без води залишаються все нові і нові села, а міста стабільно відчувають дискомфорт від перебоїв із водопостачанням.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist