Суспільство

«Забрав Господь мого ангела!»: Помер важкохворий син Віктора Павліка

0

Мати померлого Павла Лариса Созаєва написала зворушливий пост в соціальній мережі, прикріпивши до посту відео із її сином – передає “Колумніст“, посиланням на “Апостроф“.

Забрал Господь моего ангела!

Posted by Лора Созаева on Thursday, August 6, 2020

Павло Павлік був хворий на саркому. Вперше громадськість дізналась про хворобу в хлопчини в 2018 році. Тоді його батько, відомий музикант і співак Віктор Павлік розповсюдив інформацію про хворого сина і попросив фінансової допомоги.

Весь цей час син Созаєвої не припиняв боротьби з хворобою, пройшов курси променевої терапії і прийняв 18 курсів хіміотерапії, а також переніс важку операцію. Однак, в 2020 році Павло відмовився від подальшого лікування.

В липні цього ж року мама Павла заявила, що її сина помістили до госпісу. “Я вчила сина сприймати зі стійкістю будь-яку звістку, особливо погану, як солдат, який йде на війну, адже він не знає, чи повернеться живим з поля бою. Так саркома виявилася цим полем”, – писала вона.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist