Суспільство

“Забула мову завдяки якій стала відома?”: Українці розкритикували Ротару після інтерв’ю українському каналу

0

Софія Ротару виступила в Києві на концерті “Вечірнього кварталу” і дала інтерв’ю програмі “Світське життя” на каналі 1 + 1. 73-річна співачка розповіла Каті Осадчій, як провела складний 2020 рік, але користувачі соцмереж знайшли привід для її розгромної критики, передають Патріоти України.

“Звичайно ж я хвилювалася, бо здоров’я – це найголовніше. Але я зрозуміла, що без моєї професії, без музики, без глядачів – неможливо. Я дуже сильно переживала, сьогодні вийшла на сцену і думаю: “Ну нарешті, слава Богу, бажаю всім позбутися коронавірусу”, – сказала Ротару.

Користувачі мережі звернули увагу, що співачка відповідала на питання Осадчої російською мовою. На тлі її недавнього виступу в Москві на “Пісні року”, про який Ротару змовчала, їхня критика була особливо гострою.

“Бідна, забула в Москві рідну мову, ніяк не може збагунти, де і якою мовою говорити”, – пишуть в коментарях на YouTube. – “Нарешті вийшла на сцену, переживала дуже” – сказала Ротару відразу після запису новорічного концерту в Росії”.