Війна

“Забув, хто збив Іл-76?”: Стерненко попросив Зеленського уточнити, хто винен у загибелі 40 українських військових

0

Громадський діяч Сергій Стерненко просить президента України Володимира Зеленського уточнити, хто саме винен у загибелі 40 українських військових (40 десантників та 9 членів екіпажу) на борту Іл-76, збитого у ніч з 13 на 14 червня 2014 року поблизу Луганська, пише Прямий.

Своє запитання він лишив під сьогоднішнім дописом президента на його офіційній фейсбук-сторінці, в якому Зеленський закликає не забуває полеглих героїв.

“А хто ж збив?”, – звернувся Стерненко до Зеленського.

Згодом Стерненко прокоментував ситуацію у себе в Telegram.

“Президент знову не знає хто ж напав на Україну. Він пише слова співчуття щодо загибелі 49 наших військових 6 років тому. Їх на літаку Іл-76 збили російські окупаційні війська. Але Зеленський про це не каже. Взагалі не згадує окупантів. І додає “не маємо права забути”. Але він вже забув. Забув, що Росія – ворог. Забув, що Росія – окупант. Забув, якої держави він президент”, написав активіст.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist