Війна

Загинули найдосвідченіші: з’явилися деталі трагедії з двома бійцями спецназу у зоні ООС

0
  • Спецназівці Андрій Супріган і Дмитро Кузьменко загинули 14 травня під Краматорськом
  • Трагедія трапилася під час навчального десантування на воду з невеликої висоти з вертольотів
  • Загиблі військові мали досвід бойових дій та відповідну підготовку

Військовослужбовці 47-го окремого загону Сил спеціальних операцій ЗСУ майор Андрій Супріган і сержант Дмитро Кузьменко загинули 13 травня 2020 року в районі Краматорська, виконуючи складний елемент підготовки спецназу. Обидва потонули, відпрацьовуючи десантування на воду з невеликої висоти. Про це повідомляє видання Страна, посилаючись на власні джерела у Генштабі України, інформує ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Згідно з інформацією видання, НП трапилася під час навчань, в ході яких спецназівці десантувалися на воду. Загинули одні з найдосвідченіших бійців: 30-річний Супріган був заступником командира 47-го окремого загону спеціального призначення. Він і сержант Кузьменко мали досвід бойових дій. Офіцер ССО Андрій Супріган був двічі нагороджений орденом Богдана Хмельницького 2-го і 3-го ступенів за участь у спеціальних операціях у Луганській і Донецькій областях. Сержант Дмитро Кузьменко раніше служив у 54-му окремому розвідувальному батальйоні Головного управління розвідки Міноборони України.

За даними журналістів, обидва бійці загинули не під час стандартних військових навчань, а при детальному відпрацюванні операції, під час якої бійці мали десантуватися на воду з невеликої висоти з вертольотів. Десантування на воду – це дуже складний елемент у підготовці спецназу, він вважається вищим пілотажем.

Після трагедії головком ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що обставини трагедії розслідують працівники Військової служби правопорядку.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist