Блоги

Зaгocтpeння нa фpoнтi я poзшифpoвую тaк: Мiж Путiним i Зeлeнcьким йдуть тaємнi пepeгoвopи

0

Блoгep Рoмaн Шpaйк пpoкoмeнтувaв cьoгoднiшнє зaгocтpeння нa фpoнтi:

“Сьогоднішнє загострення на фронті я розшифровую так.

Між українською і російською владою йдуть якісь тіньові переговори. Скорість або суть переговорів Путіна не влаштовують  (або він бачить піддатливість “клієнта” і хоче отримати більше), тому він вирішує надавити на больову точку Зеленського.

Звичайна тактика гопника, яка тепер називається “російська дипломатія”.

Якщо ти говориш, що головне – це перестати стріляти, отримуй обстріли.

Таке буває, коли тактика переважає над стратегією. Коли даєш згоду прийняти ЛДНР (думаючи, що це завершить війну) і не розумієш, що набагато важливішим є збереження України як такої в протистоянні із імперськими амбіціями сусіда.

Путін продовжує ставити Зеленського на розтяжки. Питання тільки чи зможе Зеленський це зрозуміти і спробує вилізти із ями, в яку його затягують разом із цілою країною”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16