Блоги

Зaгocтpeння нa фpoнтi я poзшифpoвую тaк: Мiж Путiним i Зeлeнcьким йдуть тaємнi пepeгoвopи

0

Блoгep Рoмaн Шpaйк пpoкoмeнтувaв cьoгoднiшнє зaгocтpeння нa фpoнтi:

“Сьогоднішнє загострення на фронті я розшифровую так.

Між українською і російською владою йдуть якісь тіньові переговори. Скорість або суть переговорів Путіна не влаштовують  (або він бачить піддатливість “клієнта” і хоче отримати більше), тому він вирішує надавити на больову точку Зеленського.

Звичайна тактика гопника, яка тепер називається “російська дипломатія”.

Якщо ти говориш, що головне – це перестати стріляти, отримуй обстріли.

Таке буває, коли тактика переважає над стратегією. Коли даєш згоду прийняти ЛДНР (думаючи, що це завершить війну) і не розумієш, що набагато важливішим є збереження України як такої в протистоянні із імперськими амбіціями сусіда.

Путін продовжує ставити Зеленського на розтяжки. Питання тільки чи зможе Зеленський це зрозуміти і спробує вилізти із ями, в яку його затягують разом із цілою країною”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist