Новини

“Загострення на Донбасі”: Гібридна армія Росії пішла на прорив лінії оборони ЗСУ

0

Під селом Золоте, де на Донбасі в 2019 році було проведено розведення сил і засобів, в п’ятницю, сьомого лютого відбулося сильне загострення. Найманці «Луганській народної республіки» три рази намагалися прорвати там лінію оборони українських військових, використовуючи заборонене Мінській угоді озброєння – важку артилерію. Про це йшлося в сьогоднішній зведенні штабу ООС, яке було опубліковано в соціальній мережі «Фейсбук».

В цілому, протягом вчорашніх діб на Донбасі були зафіксовані шість порушень режиму перемир’я. У повідомленні говориться, що Орехово було «найгарячішим» ділянкою. Там найманці Путіна тричі атакували позиції операції Об’єднаних сил. По позиціях Збройних сил України були випущені десятки хв з артилерії, яку, згідно з угодами, досягнутими в Мінську, використовувати не можна. Говориться про 82-м, 120-м, а також 122-м калібрах.

Одна з останніх атак сталася вже після опівночі, тобто восьмого лютого. На превелике щастя, згідно з даними штабу ООС, під обстрілами Збройні сили української держави не понесли жодної втрати. А ось російські найманці навпаки, втратили відразу вісім чоловік – з них 4 «двохсот», і ще четверо «трьохсотими».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16