Суспільство

“Закликав населення відмовлятися ставати на захист України” – Головою району на Закарпатті може стати громадянин Угорщини

0

Головою новоствореного Берегівського району Закарпатської області може стати громадянин Угорщини Карло Резеш. Про це на своєму телеграм-каналі написав журналіст Віталій Глагола.

“Під час впровадження адмінреформи влітку йшлося про 4-5 закарпатських районів. Пізніше несподівано з’явився і Берегівський район, до складу якого приєднали більший Виноградівський. Перед укрупненням лунали застереження про створення так званого «угорського району». Відтак, нині Берегівський район узагалі може очолити громадянин Угорщини”,- написав він.

За словами журналіста, після місцевих виборів “КМКС” отримала 15 з 48 мандатів у районній раді. Не маючи більшості, угорці заручилися підтримкою місцевих «слуг народу», які готові дати голоси для призначення керівником райради іноземця Карла Резеша («КМКС»).

“В 2015 році політик відкрито закликав місцеве населення відмовлятися ставати на захист України під час російської агресії”, – написав Глагола.

Джерело