Суспільство

“Закликав населення відмовлятися ставати на захист України” – Головою району на Закарпатті може стати громадянин Угорщини

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Головою новоствореного Берегівського району Закарпатської області може стати громадянин Угорщини Карло Резеш. Про це на своєму телеграм-каналі написав журналіст Віталій Глагола.

“Під час впровадження адмінреформи влітку йшлося про 4-5 закарпатських районів. Пізніше несподівано з’явився і Берегівський район, до складу якого приєднали більший Виноградівський. Перед укрупненням лунали застереження про створення так званого «угорського району». Відтак, нині Берегівський район узагалі може очолити громадянин Угорщини”,- написав він.

За словами журналіста, після місцевих виборів “КМКС” отримала 15 з 48 мандатів у районній раді. Не маючи більшості, угорці заручилися підтримкою місцевих «слуг народу», які готові дати голоси для призначення керівником райради іноземця Карла Резеша («КМКС»).

“В 2015 році політик відкрито закликав місцеве населення відмовлятися ставати на захист України під час російської агресії”, – написав Глагола.

Джерело

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16