Новини

Закликаємо владу зупинитися, досвід Януковича багато показав, – Парубій

0

Парламентська фракція «Європейська солідарність» виступила з офіційною заявою з трибуни парламенту, засуджуючи політику нової влади, яка продовжує репресії проти учасників війни на сході України, волонтерів та активістів.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Від імені «ЄС» заяву озвучив нардеп, екс-спікер парламенту Андрій Парубій.

Він зазначив, серед тих, хто опинився «небезпечним» для влади, виявилася патріот, волонтер і член «Європейської солідарності» Софія Федина, яка публічно висловила свою позицію, і яка не сподобалася Банковій. Парубій підкреслив, вже в історії України був глава української держави, який панікував, почувши на свою адресу якісь нотки критики, він валився з ніг від яйця.

За словами Парубія, сьогодні вся правоохоронна машина має ручне управління з Офісу президента, тому фактично по дзвінку починаються репресії проти неугодних.

Нардеп зазначив, що такі жалюгідні спроби зі залякування з боку влади не подіють ні на «ЄС», ні на інших опозиційних політиків, тому що часи вже не ті, що були до Майдану.