Новини

Закликаємо владу зупинитися, досвід Януковича багато показав, – Парубій

0

Парламентська фракція «Європейська солідарність» виступила з офіційною заявою з трибуни парламенту, засуджуючи політику нової влади, яка продовжує репресії проти учасників війни на сході України, волонтерів та активістів.

Від імені «ЄС» заяву озвучив нардеп, екс-спікер парламенту Андрій Парубій.

Він зазначив, серед тих, хто опинився «небезпечним» для влади, виявилася патріот, волонтер і член «Європейської солідарності» Софія Федина, яка публічно висловила свою позицію, і яка не сподобалася Банковій. Парубій підкреслив, вже в історії України був глава української держави, який панікував, почувши на свою адресу якісь нотки критики, він валився з ніг від яйця.

За словами Парубія, сьогодні вся правоохоронна машина має ручне управління з Офісу президента, тому фактично по дзвінку починаються репресії проти неугодних.

Нардеп зазначив, що такі жалюгідні спроби зі залякування з боку влади не подіють ні на «ЄС», ні на інших опозиційних політиків, тому що часи вже не ті, що були до Майдану.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist