Суспільство

“Закликаю усіх”: Кернес зібрався проводити “Безсмертний полк” у Харкові

0

Мер Харкова Генадій Кернес заявив, що, незважаючи на карантин через коронавірус, він не має наміру відмовлятися від планів провести в місті пропагандистську акцію «Безсмертний полк» 9 травня.

На своїй сторінці у Facebook він лише запропонував змінити її формат і закликав людей вийти з портретами не на вулиці, а на балкони своїх будинків.

«Ми планували масштабне святкування 75-ї річниці Перемоги. Це наше велике свято, яке у нас нікому не відібрати. Ми готувалися до масової ходи «Полку Безсмертної Перемоги», коли діти, внуки, а тепер уже і правнуки переможців у тій страшній війні з портретами своїх героїчних предків, пройшли б Сумською до Меморіалу», – написав очільник міста.

Також Кернес зазначив, що планував провести грандіозний концерт на площі Свободи, однак зараз змушений скасувати його.

«На жаль, пандемія COVID-19 внесла суттєві корективи в наші плани – схоже, карантин і терміни надзвичайної ситуації в Україні торкнуться і 9 травня. Масових заходів, найімовірніше, проводити не можна. Але, на щастя, навіть коронавірус не в силах змусити нас повністю відмовитися від ідеї проведення «Полку Безсмертної Перемоги», – наголосив мер Харкова.

«Закликаю всіх, кому дорогі і День Перемоги, і пам’ять ваших великих предків, які цей день «наближали, як могли», приєднатися до акції «Полк Безсмертної Перемоги» не виходячи з дому. Я закликаю вас 9 травня, рівно о 12:00 вийти на балкони ваших квартир із фотографіями ваших дідів і прадідів і провести загальноміську хвилину мовчання», – додав він.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16