Новини

Закопували живцем і виводили на розстріл: ексбранець Савін розповів про катування бойовиків

0

Бойовики на Донбасі жорстоко катували бранців, а також тих, хто з ними спілкувався. Терористи часто утримували полонених українців в абсолютній темряві.

Про це колишній бранець Василь Савін розповів виданню “Апостроф”. Бойовики катували його, а також його дружину і сина.

Ексбранець згадав, що його двічі виводили на розстріл, а одного разу навіть закопали живцем. За його словами, бойовики поклали чоловіка у труну в кайданах і забили кришку цвяхами.

Я був відомою людиною, мене не можна було відверто калічити: виривати зуби щипцями, відрізати вуха, відрубувати пальці, виколювати очі. Таких людей катують інакше. Звичайно ж, струмом, це зрозуміло. Є і такий метод: вставляють в уретру дріт від шампанського, з одного кінця підпалюють – алюміній швидко проводить тепло, а жодних слідів не залишається,
– згадує Василь Савін.

Він також розповів, що бранців могли не годувати по 16 діб, а також утримувати в абсолютній темряві.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist