Новини

Закривається все: Зеленський зробив термінове звернення до українців

0

Президент України Володимир Зеленський озвучив правила при карантині під час пандемії коронавірусу.

Про це він сказав у своєму відеозверненні, опублікованому на офіційних сторінках гаранта.

Він закликав уряд 18 березня з 00:00 затвердити припинення роботи метро, залізниці, авіа, автобусних перевезень. Міські перевезення можуть здійснюватися в режимі до 10 осіб в маршрутних таксі та таксі, і до 20 чоловік в тролейбусах, автобусах, вагонах трамваїв.

Тепер всі спортзали, ТРЦ і ресторани закриються не тільки в Києві, а й в усіх містах України. А вже з 12:00 18 березня в Україні припиниться авіа, залізничне і автобусне сполучення між містами і областями.

Відзначають, що з цього питання 16 березня відбудеться засідання Кабінету міністрів. Жорсткі заходи, якщо їх підтримає Кабмін, вступлять в силу у ніч на 17 березня.

Крім цього, пенсіонери, чиї пенсії менші 5 тисяч гривень на місяць, отримають по 1 тисячі надбавки зверху на придбання ліків та їжі першої необхідності.

Президент закликає всіх залишатися вдома. Особливо, людей старше 60 років.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16