Новини

Закривається все: Зеленський зробив термінове звернення до українців

0

Президент України Володимир Зеленський озвучив правила при карантині під час пандемії коронавірусу.

Про це він сказав у своєму відеозверненні, опублікованому на офіційних сторінках гаранта.

Він закликав уряд 18 березня з 00:00 затвердити припинення роботи метро, залізниці, авіа, автобусних перевезень. Міські перевезення можуть здійснюватися в режимі до 10 осіб в маршрутних таксі та таксі, і до 20 чоловік в тролейбусах, автобусах, вагонах трамваїв.

Тепер всі спортзали, ТРЦ і ресторани закриються не тільки в Києві, а й в усіх містах України. А вже з 12:00 18 березня в Україні припиниться авіа, залізничне і автобусне сполучення між містами і областями.

Відзначають, що з цього питання 16 березня відбудеться засідання Кабінету міністрів. Жорсткі заходи, якщо їх підтримає Кабмін, вступлять в силу у ніч на 17 березня.

Крім цього, пенсіонери, чиї пенсії менші 5 тисяч гривень на місяць, отримають по 1 тисячі надбавки зверху на придбання ліків та їжі першої необхідності.

Президент закликає всіх залишатися вдома. Особливо, людей старше 60 років.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist