Різне

“Залишаються у дії”: Російський “Роснефть” програв в Європейському суді справу по санкціями через Крим

0

Суд Євросоюзу у Люксембурзі залишив в силі санкції проти “Роснефті”. Каральні обмеження щодо компанії ввели через порушення територіальної цінності України на Донбасі та у Криму, пише 24 канал.

Позов “Роснефть” подала ще у 2014 році

Таким чином суд відхилив апеляцію компанії. Про це інформують “Крым.Реалии”.

Суд підтримав рішення Європейського суду загальної юрисдикції, який відхилив позов проти обмежувальних заходів щодо російських нафтових компаній, що входять в групу “Роснефть” в контексті української кризи,
– мовиться у повідомленні суду.

“Роснефть” подала позов, аби скасувати санкції ще в жовтні 2014 року. Перший позов направили в Високий суд Лондона, який перенаправив справу у суд Євросоюзу.

У компанії, своєю чергою, впевнені, що санкції спрямовані на те, аби витіснити Росію з ринків.

Євросоюз продовжив дію санкцій проти Росії на початку вересня

Зазначимо, що посли Європейського Союзу 9 вересня проголосували за подовження санкцій проти Росії. Обмеження стосуються осіб і суб’єктів, відповідальних за підрив територіальної цілісності України. Зокрема, мовиться про агресію Росії проти України.

Що відомо про санкції Євросоюзу проти Росії?

Євросоюз ще в 2014 році запровадив обмежувальні заходи через дії Росії з порушення територіальної цілісності України.
Як відомо, санкції спрямовані як проти російських фінансового, економічного, енергетичного та оборонного секторів, так і проти сфери використання товарів подвійного призначення.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist