Новини

Замість 800 доларів крупи жменьку. Скрєпанутий протоієрей РПЦ порадив росіянам просити милостиню

0

Пандемія коронавірусу завдала удару по економіці. Люди втрачають роботу та залишаються без коштів для існування. Росіянам в такому випадку порадили просити милостиню, повідомляє 24 канал.

Відповідну ідею озвучив настоятель храму святителя Митрофана Воронезького в Москві, протоієрей Дмитро Смірнов в ефірі православного телеканалу “Союз”. Коли зайшла мова про гроші та їх збереження, він назвав грошолюбство ідолопоклонством. Та коли йому заявили, що чимало росіян не відмовилися б мати збереження, особливо після того, як втратили роботу, священник запропонував їм просити милостиню.

“А можна і милостиньку попросити. Не 800 доларів до наступного місяця, а крупи жменьку. Людина зглянеться і скаже: зараз я тобі винесу”, – запропонував Смірнов.

За його словами, фінансові проблеми росіян, які втратили роботу і залишилися без заощаджень надумані – це “біси страшні картинки малюють”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist