Суспільство

“Заморозити навіки!” Проукраїнські лобісти домоглися нових “смертельних” санкцій США проти “Північного потоку-2”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

США готують нові санкції щодо російського газопроводу «Північний потік-2“, які можуть повністю заморозити проєкт. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Конгрес США розглядає введення нових санкцій, які передбачають обмежувальні заходи щодо краново-монтажного трубоукладального судна “Академік Черський”.

Цей корабель планувалося переобладнати для того, щоб завершити будівництво. Однак санкції будуть націлені на компанії, які візьмуться за переобладнання, а також на фірми, що надають послуги зі страхування, інспекції та сертифікації газопроводу.

Зазначається, що члени Конгресу взялися за нові санкції через те, що їх «дотиснули» українські лобісти – співробітник НАК «Нафтогаз України» Вадим Гламаздін і Олександр Харченко, якого видання називає співробітником Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Вони чотири роки намагалися переконати Адміністрацію президента Дональда Трампа в необхідності цих санкцій.

Лобіювання українців і підтримка сенатора Теда Круза вже зупинили будівництво газопроводу в 2019 року, коли був введений пакет санкцій. За словами Гламаздіна, нові санкції стануть “останнім цвяхом у кришку труни цього проєкту«, оскільки вони позбавлять Росію практичного способу добудувати “Північний потік – 2”.

Європарламент закликав зупинити будівництво газопроводу “Північний потік – 2” через загрозу внутрішньому ринку ЄС.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16