Суспільство

Запобіжний захід Порошенку обиратиме скандальновідомий суддя Печерського суду Вовк

0

Суддя Печерського суду Сергій Вовк у четвер, 18 червня, обиратиме запобіжний захід п’ятому президенту, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчить повідомлення, яке оприлюднили адвокати Порошенка.

“Клопотання розписано на суддю Вовка, що нас зовсім не дивує. Про суддю Вовка існує думка, яка циркулює серед юристів, що він пов’язаний з Офісом Президента. Суддя Вовк вів процес Луценка, його намагалися звільнити, і він поновився на посаді судді. Суддя Вовк розглядав і виносив рішення за попередніми клопотаннями ДБР в рамках серії справ проти Порошенка. Те, що це клопотання в силу низки причин виявилося розподілено на суддю Вовка – це очікувано і нас це не здивувало”, – зазначив адвокат Новіков.

Суддя Печерського суду Сергій Вовк відомий, зокрема, тим, що в грудні 2019 року ухвалив рішення про заходи підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета, відправивши Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко в СІЗО, а Яну Дугарь – під домашній арешт.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist