Новини

“Заробіток на крові”, – мережа обурена цінами на експрес-тести на коронавірус в клініці “Євролаб” Пальчевського

0

Навколо власника клініки “Євролаб” Андрія Пальчевського спалахнув великий скандал: користувачі соціальних мереж пишуть, що клініка Пальчевського продає експрес-тести на коронавірус з величезною націнкою за 16 тисяч грн.

У соціальних мережах спалахнув великий скандал: з різкою критикою користувачі соціальних мереж накинулися на Андрія Пальчевського, який володіє клінікою “Євролаб” в Києві. З’ясувалося, що Пальчевський продає експрес-тести на вірус з величезними націнками.

Користувач Sergey Naumovich розповів, що в клініці Пальчевського пропонують два тести: експрес-тест за 1500 грн і основний за 16 тисяч грн (це понад 500 євро за нинішнім курсом).

Пальчевського звинуватили в тому, що він зайняв монопольне становище на ринку і різко підняв ціну на тести.

“Пальчевський завіз тести і, користуючись монопольним становищем, накрутив вартість основного в 9 разів: «бідні» німці платять за такий 60 євро, “багаті” українці – 500 євро”, – йдеться в повідомленні.

Опублікував повідомлення користувач зазначив, що на даний момент роздрібна ціна тестів на ринку становить 300-400 грн, а основного – в Німеччині коштує близько 60 євро.

Сам Пальчевський із заявою поки не виступив.

Більш того, в соціальних мережах нагадали, що Пальчевський регулярно ходить на прямий ефір українських телеканалів, де виступає в ролі справедливого експерта.

Однак ситуація з цінами на експрес-тести може серйозно вдарити по його репутації.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16