Політика

«Зарплата 38 тис., а у мене сім’я, діти і домашні тварини»: Венедіктова заявила про низькі доходи на посту генпрокурора

0

Слідом за колишньою очільницею МОН Ганною Новосад на низькі доходи поскаржилася і теперішній генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

В своєму інтерв’ю виданню «Українські новини» Венедіктова заявила, що низькі доходи змушують її «проїдати» накопичену фінансову подушку.

“Я думаю, що зараз “з’їм” всю фінансову подушку, яка у мене була, тому що у мене зарплата “на руки” 38 тисяч гривень. Це останнє, що я отримувала. А у мене ще сім’я, діти, домашні тварини, яким потрібен ветеринар. Тому, я буду використовувати запаси”, – зазначила Венедіктова.

Нагадаємо, що Ірина Венедіктова не вказала в декларації квартиру в Києві, в якій проживає в даний час.

Також Венедіктова забула вказати у своїй декларації швейцарський годинник Hublot вартістю в 10 тисяч євро.

Ще Венедіктова задекларувала Porsche Cayenne, земельні ділянки, 13 банківських рахунків і будинок площею майже 400 кв.м.

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist