Новини

“Зарядитися вашою енергією” – У Білорусі полковник показав, як правильно “підлизувати” узурпатору Лукашенку

0

Військовий комісар Гомельської області полковник Андрій Кривоносов, який отримав від “президента” Лукашенка, що захопив владу в країні, на ВНЗ “заряд енергії та рішучості”, вирішив поділитися ним з іншими білоруськими військовослужбовцями.

Відповідне відео було оприлюднено в соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

“Я, полковник Кривоносов, удостоївся честі й отримав від Головнокомандувача Збройних сил Республіки Білорусь Олександра Лукашенка заряд енергії і рішучості, який маю намір зараз передати білоруським військовослужбовцям”, – коментує свої дії в ролику військовий комісар.

Пізніше, пообіцяв Кривоносов, естафету рукостискань буде передано співробітникам УВС.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16