Політика

“Заставляют гаваріть, а я хачу на руском”: скaндaльна українська ведуча влаштувала істeрuку через українську мову

0

Скандальна українська ведуча, ексдружина шоумена Антіна Мухарського, Сніжана Єгорова  влаштувала істерику під час розмови про українську мову.

Інцидент стався під час інтерв’ю із соратницею Януковича Оленою Бондаренко.

Так, Єгорову запитали про її ставлення до української мови. Та ж влаштувала істерику та заявила, що на телебаченні її змушували говорити українською мовою, бо потрібно виконувати квоти. Скандальна ведуча заявила, що її дратують ті ситуації, коли її просять говорити українською мовою, бо вона вважає, що треба спілкуватись тією мовою, “якою ти дихаєш”.

Як писав “Вголос”, телеведуча Сніжана Єгорова не дозволяє колишньому чоловікові, шоуменові Антіну Мухарському спілкуватися зі спільними дітьми українською мовою.

За матерыалами сайту Вголос 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist