Політика

Заступник Кравчука звинуватив ЗСУ у військових злочинах і запропонував амністувати бойовиків

0

Популярний український журналіст і блогер Андрій Капустін пише на своїй сторінці в Facebook, 29 серпня, в День пам’яті полеглих захисників України, на сайті «Країна. юа »дуже символічно виклали інтерв’ю з заступником Кравчука в ТКГ Вітольдом Фокіним.

Звертає на себе увагу всього лише одна цитата, яка більш, ніж яскраво демонструє те, що діється в черепній коробці у цього персонажа, якого зі схвалення Зеленського витягли з нафталіну, наділивши повноваженнями представляти Україну на переговорах з кремлівськими агресорами в Мінську.

Фокін заявив, що і з того боку, і з іншого боку було скоєно багато злочинів, але треба переступати через себе і «оголосити загальну амністію».

Андрій Капустін підкреслює, тобто, офіційний представник України, яка веде сьомий рік війну проти Кремля і його бандитів пропонує їх всіх амністувати – всіх, хто вбивав, грабував, ґвалтував, катував громадян України, хто збивав ІЛ-76 з українськими десантниками в Луганську, і пасажирський малайзійський Боїнг рейсу МН-17 під Донецьком, всіх цих «Безлер» і «стрілецьких» разом з бурятськими «трактористами», вологодськими «відпускниками» і відморозками Кадирова.

«Чому б вже не піти далі і не амністувати посмертно Захарченко, Мозгового і Гіві з Моторолою? А тих, хто їх ліквідував, віддати під суд і покарати, тому що вони «скоїли злочини»?

Залишилося дочекатися, коли цей старий комуністичний мудак не запропонує створити спільний меморіал полеглих за типом іспанської, щоб укласти поруч прах генерала Кульчицького та того ж Захарченко … », – написав журналіст.